Başhekim'in Mesajı


Sağlık; dünyanın en değerli varlığı olan insanın en vazgeçilmez değeridir. Hastalarımıza en iyi, en kaliteli, en etkin sağlık hizmeti vermek ana görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirirken; sabır, metanet, özveri ve azami hassasiyetin gösterildiğinin bilinmesi isterim.

İlçemizde, hepimizin ortak hedefi olan daha iyi bir sağlık hizmeti sunan hastane olabilmek için çıktığımız bu yolda, siz değerli Doğubayazıt halkından gördüğümüz destek motivasyonumuzu daha da arttırmaktadır. İstek, görüş ve yardımlarınız bizim için çok değerlidir.

Bütün çabamız, geçmişte ancak hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın ve çağın gerektirdiği şekilde lâyık olduğunuz şekilde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı bir hastane olmak, bunu yaparken de sadece hastalarımız için değil aynı zamanda çalışanlarımız için ergonomik ortamlar, sürekli eğitim, çalışma barışı, çalışan güvenliği, kalite çalışmaları ve nihayetinde çalışan memnuniyeti ile etkin hizmet sunumu sağlamaktır.

Buradan yola çıkarak geliştirdiğimiz yönetim ilkemiz; hastalarımızın, çalışanlarımızın ve kamu idaresinin koşulsuz memnuniyetidir Çalışan ve hastaların memnuniyetini ön planda tutup, bilimsel, etik değerlere ve yasal gerekliliklere uygun, güvenilir, hijyenik bir ortamda, uyumlu bir ekip anlayışı ile, çağdaş teknolojiyi takip ederek, sürekli iyileştirme gayreti içerisinde nitelikli sağlık hizmeti verebilmek için bütün gayretimiz sürmektedir.

Sağlıklı ve mutlu hayatlar geçirmeniz dileklerimi sunarım.